بهترین دزدگیر برای مغازه دزدگیری می باشد که شما بتوانید به ووسیله آن از تمام اتفاقات داخل مغازه ی خود مطلع شوید. امروزه با افزایش دزدی و سرقت از منزل و مغازه ها، همه به دنبال خرید بهترین دزدگیر های اماکن می باشند.

برای خرید انواع دزدگیر برای مغازه و فروشگاه می توانید به این صفحه از کیان کالا مراجعه کنید: خرید دزدگیر اماکن

بهترین دزدگیر برای مغازه

مهم ترین فاکتور ها برای انتخاب بهترین دزدگیر برای مغازه

دزدگیر اماکن جهت ایجاد امنیت بیشتر برای خانه ها،مغازه ها و… بسیار به کار گرفته می شوند. دزدگیر های اماکن دارای سنسور های متفاوتی می باشند.

سنسور های دزدگیر اماکن همانند چشم های دزدگیر عمل می کنند و هر کدام از کاربرد های مختلفی برخوردار هستند. از انواع سنسور های دزدگیر اماکن می توان سنسور حرکتی،سنسور دود،سنسور مگنت،سنسور ضربه و… را معرفی کرد.

سنسور حرکتی را می توان به عنوان یکی از چشمی های مهم دزدگیر اماکن معرفی کرد. زیرا این چشمی کوچکترین حرکت را شناسایی و مانع ورود افراد غیر مجاز به آن مکان می شود.

خیلی از صاحبان مغازه و  یا فروشگاه هنگام دور شدن از مغازه ی خود دچار استرس و نگرانی می شوند که با برخورداری از دزدگیر اماکن و سنسور حرکتی مشکل آنان برطرف می شود؛ زیرا با کوچکترین ورود شخص غیر مجاز سنسور حرکتی به دزدگیر اماکن سیگنال می فرستد و آژیر شروع به صدا دادن می کند.

سنسور ضربه، یکی از سنسور های پر کاربرد و مهم برای انتخاب بهترین دزدگیر برای مغازه می باشد. این سنسور ها را بیشتر در انبار مغازه و یا فروشگاه ها مورد استفاده قرار می دهند.

عملکرد این سنسور به این صورت می باشد که کوچکترین ضربه را تشخیص می دهند و به دزدگیر های اماکن سیگنال ارسال می کنند و آژیر به صدا در می آید.

خیلی از سارقان به خراب کردن دیوار انبار مغاره ها اقدام می کنند تا اجناس آنان را به سرقت ببرند و شما با نصب این سنسور بر روی دیوار فروشگاه خود می توانید از رخ دادن این اتفاق جلوگیری کنید.

سنسور ضربه به لرزه نیز بسیار حساس می باشد و با کوچکترین لرزش شروع به ارسال سیگنال به دزدگیر اماکن می کند.

اگر شما در اطراف فروشگاه خود اتوبانی دارید و یا ساختمان هایی در حال ساخت و ساز دارید مورد استفاده قرار دادن این سنسور گزینه مناسبی نمی باشد.

چرا که با کوچکترین لرزش این سنسور فعال می شود و آژیر به صدا در می آید و باعث سلب آرامش شما و همسایگان اطراف فروشگاه تان می شود.

توجه به سنسور مگنت هنگام انتخاب بهترین دزدگیر برای مغازه

سنسور مگنت نیز یکی از مهم ترین سنسور ها می باشد که مورد استفاده قرار دادن آن در فروشگاه ها و یا مغازه ها به شدت توصیه می شود. این سنسور در لای در، پنجره ها و… به کار گرفته می شود.

عملکرد سنسور مگنت به این گونه می باشد که هنگامی که در ها بسته می شوند، مگنت ها بر روی هم واقع می شوند و هنگام باز شدن لای در و یا پنجره ها این مگنت ها از هم فاصله می گیرند و شروع به ارسال سیگنال به دزدگیر اماکن می کنند و آژیر به صدا در می آید.

همینطور بعضی از مغازه داران از این سنسور بر زیر اجناس گران قیمت خود می چسبانند تا با جابه جا کردن وسایل مورد نظر،سنسور تشخیص دهد و آژیر به صدا در می آید.

خیلی از افرادی که دارای سوپر مارکت، فروشگاه گوشت و شغل هایی که دارای یخچال هستند در زمان دور شدن از محل مورد نظر خود از این سنسور در لای در یخچال خود استفاده می کنند. اگر فکر می کنید به این سنسور نیاز دارید حتما هنگام انتخاب بهترین دزدگیر برای مغازه این سنسور را ملاک انتخاب قرار دهید.

 

انواع سیستم های حفاظتی برای مغازه

از انواع دیگر سیستم های حفاظتی برای مغاره و یا فروشگاه تان می توانیم به دستگاه تلفن کننده سیم کارتی و یا پدال اعلام سرقت اشاره کنیم.

انواع سیستم های حفاظتی و دزدگیر برای مغازه

افرادی که در فروشگاه ها و یا مغازه ها پشت میز هستند مورد استفاده قرار دادن این سنسور ها پیشنهاد می شود. شما می توانید صاحبان مغازه و یا کارکنانی که در پشت میز مشغول به فعالیت می باشند، هنگام رو به رو شدن با خطر می توانند با فشار دادن شستی و یا پدال اعلام سرقت، با به صدا در آمدن آژیر موقعیت خود را به دیگران اطلاع رسانی کنند.

یکی از از بهترین های دزدگیر اماکن، تلفن کننده سیم کارتی  را می توان معرفی کرد. این دستگاه علاوه بر صدای آزیر با تماس گرفتن نیز اطلاع رسانی می کند.

شما می توانید در حافطه این دستگاه شماره ی شخصی که در مواقع ضروری باید با او تماس گرفته شود را ذخیره کنید. زمان رخ دادن مشکلی این تلفن کننده با شماره ی ذخیره شده بر روی حافظه دستگاه تماس می گیرد و شرایط را به او اطلاع رسانی می کند.

دزدگیر اماکن gmk

در ادامه با مهم ترین ویژگی های دزدگیر اماکن gmk آشنا می شوید که می تواند شما را در انتخاب بهترین دزدگیر برای مغازه کمک کند.

  • اطلاع رسانی و گزارش محرمانه در صورت ورود و خروج غیر مجاز .
  • شارژ سیم کارت و چک کردن میزان شارژ سیم کارت از طریق SMS.
  • تعریف ۱ زون با سیم و ۱ زون بی سیم در صورت به کارگیری از پدال، با این برنامه ریزی با ۱ بار تحریک ، فقط تماس و ارسال SMS انجام خواهد شد.
  • فعال و غیرفعال کردن ۵ وسیله برقی و باز کردن درب منزل به وسیله SMS و ریموت حفاظت ، فعال و غیرفعال کردن ۲ منطقه مختلف به صورت مجزا تنها با یک دستگاه.
  • برخورداری از چندین پیام متنی متفاوت کاملا فارسی(پیامک فارسی)
  • گزارش فعال و غیر فعال کردن هر قسمت به صورت مجزا
  • کنترل کل سیستم تلفن همراه و ثابت ،SMS ،Keypad،Remote
  • نمایش دهی آنتن دهی بر روی نمایشگر دستگاه

مورد استفاده قرار دادن سیستم های حفاظتی برای تمام فروشگاه ها و یا مغازه از موارد ضروری می باشد.شما می توانید برای راهنمایی بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان مجموعه گروه مهندسی کیان تماس حاصل فرمایید تا توسط آنها سیستم حفاظتی مناسبی برای مکان مورد نظر خود خریداری کنید.

از همراهی شما عزیزان تا پایان محتوا بهترین دزدگیر برای مغازه در گروه مهندسی کیان متشکریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.