اگر به دنبال نمایندگی ماد طلایی در مشهد هستید در این محتوا با ما همراه باشید تا شرکت ماد طلایی را بررسی کنیم و نمایندگی های این شرکت را در مشهد به شما معرفی کنیم.

شرکت ماد طلایی

شرکت ماد طلایی

فعالیت شرکت ماد طلایی از سال 1380 با هدف تامین، پراکنده ساختن و ارائه خدمات پس از فروش سیستم های حفاظت الکترنیک، اظهار و اطفای حریق، منازل هوشمند، شبکه و زیر ساخت شبکه با برند های گوناگون شروع شد و خیلی سریع توانست با به وجود آوردن بستری مبنی بر نشان دادن تکنولوژی های نوین، ارائه خدمات پس از فروش با کیفیت مطلوب و شبکه ای یکپارچه  با بیش از 80 نماینده فعال در سراسر کشور، خود را به عنوان یکی تاسیس کنندگان این صنعت در بازار هدف معرفی می کند.

جهت وسعت بخشیدن حوزه فعالیت خود، ماد طلایی در سال 98 ارائه و واردات متمرکز برند داهوا (سیستم های نظارتی) و دو برند مطرح و معتبر وسترن دیجیتال و سیگیت (حافظه های ذخیره سازی اطلاعات) را به سبد کالایی خود افزود.

در ادامه گسترده کردن واردات خود، در ابتدای سال 1400 شرکت ماد طلایی سفر تجاری خود را در بازار آی تی با هدف پراکنده ساختن و ارائه خدمات پس از فروش مربوط به محصولات حافظه های ذخیره سازی اطــلاعات از برند کداک، افزایش داد و قصد دارد بر طبق چشم انداز و برنامه ریزی های در برگرفته شده، در آینده ای نه چندان دور به یکی از بهترین های این صنعت تبدیل شود.

این مجموعه با مورد استفاده قرار دادن آخرین و به روز ترین تجهیزات و تکنولوژی های روز دنیا موفق شده است خدماتی در حد و اندازه مشتریان گرانقدر خود ارائه کند.

مرتبط با همین موضوع مجموعه ماد طلایی با به دست آوردن تمامی مجوز های خدماتی موفق به ارائه گارانتی خدمات گوناگون از 12 تا 36 ماه و همیشگی برای بعضی محصولات شده است که در نوع خود بی تقص و فوق العاده است.

قبل از شناخت نمایندگی ماد طلایی در مشهد خوب است بدانید که افزون بر مرکز خدمات و گارانتی محصولات، این مجموعه توانسته با استفاده از برگزیده ترین متخصصین مربوطه، ارائه دهنده پشتیبانی فنی و مهندسی 24 ساعته به مشتریان خود می باشد.

این جزو یکی از اهداف میان مدت مجموعه ماد طلایی به حساب می آید تا بتواند به طور کامل رضایت مشتریان خود را نسبت به محافظت و اطمینان خاطر مداوم از محصولات تهیه شده همراه با گارانتی ماد طلایی جذب نماید.

بعد از این شرکت هایک ویژن پشتیبان گارانتی ماد طلایی نیز می باشد و همه تلاشش در این است که تمامی خدمات پس از فروش را به بهترین شکل ممکن به تمامی کاربران خود ارائه کند.

گارانتی ماد طلایی پشتیبان تمامی خدمات از جمله دوربین های مداربسته آنالوگ هایک ویژن، دستگاه های ضبط، سوییچ های POE ودوربین مداربسته تحت شبکه هایک می باشد.

هایک ویژن با ایجاد کردن شرایط استفاده کاربران و مشتریانش از گارانتی ماد طلایی، گامی بزرگتر به سوی رضایت کاربرها برداشته است.

همانطور که گفته شد گارانتی ماد طلایی با بیش از یک دهه تجربه به صورت اختصاص در ارائه دادن خدمات پس از فروش، می توان آن را جزو خبره  ترین و بهترین شرکت های گارانتی معتبر معرفی کرد.

نمایندگان شرکت مادطلایی

نمایندگان ماد طلایی در مشهد

در سراسر کشور نمایندگان ماد طلایی مشغول به فعالیت می باشند؛ به این منظور که بهترین و مناسب ترین خدمات را به کاربران خود ارائه کنند. گروه مهندسی کیان نمایندگی ماد طلایی در مشهد می باشد.

هایک ویژن را می توان به عنوان نماینده معتبر دوربین مداربسته و لوازم جانبی آن معرفی کرد که می توان از آن تحت عنوان یک نماینده گارانتی ماد طلایی یاد کرد.

اصالت کالا ماد طلایی

گارانتی ماد طلایی به منظور ایجاد اطمینان خاطر به مشتریان ارائه شده است. در صورتی که خریدار در ارتباط با اصل بودن کالای خود دچار شک و تردید شد، با مراجعه کردن به صفحه اصلی گارانتی ماد طلایی می توانند از اصل بودن کالای خود مطمئن شوند.

گارانتی ماد طلایی با به وجود آوردن چنین ویژگی هایی برای خریداران، به کاربران نشان داده است که می تواند گارانتی معتبری باشد.

همانطور که در بالاتر گفته شد، گروه مهندسی کیان تنها نمایندگی ماد طلایی در مشهد می باشد که جهت تهیه محصولات هایک ویژن و برخورداری از گارانتی ماد طلایی می توانید به وب سایت معتبر این مجموعه مراجعه نمایید.

ممنون از همراهی شما عزیزان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.