بهترین قیمت

نصب در محل

جک پیشنهادی گروه مهندسی کیان

جک پارکینگی پرشین پاور 400

5.500.000 تومان

4.800.000 تومان

تضمین کیفیت و بازگشت وجه = ضمانت ۳ روزه گروه مهندسی کیان

مشاهده محصولات

ارسال سريع از ۱ روز کاری

ارسال بار در مشهد (زیر 3 ساعت) و ارسال بار در شهرستان (تا 4 روز کاری). ارسال بار در مشهد در کمترین زمان ممکن توسط پیک مورد اعتماد و ارسال بار به شهرستان ها با باربری های معتبر سطح کشور و تیپاکس ها انجام می شود.

ضمانت اصل بودن کالا

هر عدد کالای دارای برچسب گارانتی ماد طلایی، دارای کد اختصاصی اصالت کالا می باشد و در صورت نیاز به استعلام، کافی است کد اصالت کالای آن را به سامانه ماد طلایی ارسال کرده و همه مشخصات کالا برای شما نمایان می شود.

به منظور خرید جک پارکینگی مناسب در ابتدا بایستی موارد زیر را در نظر بگیریم:

  • وزن درب
  • عرض هر لنگه
  • تعداد تردد درب

درب های ساختمان با توجه به نحوه باز شدن درب تقسیم بندی می شوند. درب های بازویی که به دو حالت داخل بازشو و بیرون بازشو تقسیم بندی می شوند و درب هایی که از یک طرف و یا هر لنگه از دو طرف بسته می شود.

جک های بازویی به صورت الکترومکانیکی و هیدرولیکی می باشد که جک های هیدرولیکی برای درب های سنگین مورد استفاده قرار می گیرد که البته به تازگی به علت هزینه های بالای تعمیرات مورد استفاده قرار نمی گیرد.

خرید جک پارکینگی الکترومکانیکی در دو ولتاژ 24 ولت و 220 ولت مورد استفاده قرار می گیرد. جک های 24 ولت برای تردد های بالا و جک های 220 ولت برای درب های سنگین مناسب تر می باشند.

از لحاظ ظاهری جک، نحوه قرار گرفتن سیم پیچ جک ها به چند حالت تقسیم می شوند. جک هایی که سیم پیچ به طرف بالا(کوزه بالا) که معروف ترین جک از این مدل جک پروتکو مدل لیدر 4 است و اکثر جک های این مدل به لیدر معروف می باشد.

نوع دیگر سیم پیچ به سمت پایین (کوزه پایین) می باشد که معروف ترین جک آن می توان به جک فراز اس و فراز پی اشاره کرد که برای درب های بیرون بازشو به دلیل محدودیت های ایجاد شده مناسب می باشد.

جک هایی که سیم پیچ هایی در راستای حرکت دارند که معروف ترین به جک AC4 شرکت پروتکو اشاره کردکه از پرقدرت ترین جک های بازار می باشد. عرض هر لنگه درب به عنوان یکی از آیتم های انتخاب جک، تولیدکنندگان را به سمت تولید جک پارکینگی برای فروش در طول بازوهای مختلف سوق داد.

طول بازوی 400، 500، 600 و 700 که اندازه پوسته شفت می باشد. بازوهای 400 معمولا برای تا عرض هرلنگه 2متر استفاده می شود.

پیشنهاد ما بر اساس برترین عملکرد جک برای عرض درب های تا 3 متر یعنی هر لنگه تا 5/1 متر ازجک، بازو 400 استفاده شود.

برای عرض های بیشتر به علت کم قیمتی بازو 500 و 600، از طول بازو600 استفاده گردد. برای عرض درب های بیشتر از 4 متر(دو لنگه) پیشنهاد استفاده از درب های ریلی نسبت به بازویی می باشد.

یکی دیگر از آیتم های مهم در تصمیم گیری خرید جک پارکینگی ، وزن درب می باشد. معمولا درب های بازویی وزنی بین 100 تا 600 کیلوگرم برای هر لنگه پیش بینی می شود.

برای درب های بازویی دولنگه بالای 400 کیلوگرم، جک های بازویی پیشنهاد مناسبی نمی باشد. جک های هیدرولیکی و به تازگی بعضی از شرکت های تولید کننده به سمت تولید چنین محصولاتی قدم برداشته که در موارد ضروری استفاده از این جک ها پیشنهاد می شود.

اما جک های ریلی مناسب برای درب های 500 تا 4 تن می باشد. پس به عنوان پیشنهاد برای جک های تا 250 کیلوگرم هر لنگه از جک بازویی 400 و برای درب ها تا وزن هر لنگه 500 کیلوگرم جک بازویی 600 و وزن های بالاتر از جک های ریلی استفاده گردد.

تعداد تردد درب به عنوان یکی از آیتم ها برای تعیین خرید بهترین جک پارکینگی مورد بحث است. جک های 220 ولت به علت ولتاژ بالاتر در اثر تعداد تردد زودتر داغ می شود.

استفاده از سیم پیچ با درصد خلوص بالاتر یکی از آیتم هایی می باشدکه تمایز بین جک های تولید شده بین تولید کنندگان می باشد.

به عنوان پیشنهاد برای واحدهای با تردد تا 30 واحداز جک های 220 ولت می توان استفاده کرد. اما برای ترددهای بالاتر حتما از جک های 24 ولت استفاده گردد.

ولتاژ پایین و به دنبال آن جریان پایین تر باعث می شود جک سیم پیچ داغ نشود و می توان از جک به عنوان تردد نامحدود استفاد کرد.

در این قسمت چند مورد از بهترین قیمت انواع جک پارکینگی را به شما معرفی خواهیم کرد. وقتی  با مدلهای مختلف آشنا شوید می توانید خرید جک پارکینگی را به بهترین نحو انجام دهید:

 

جک پارکینگی سیماران فراز s

از تولیدات شرکت سیماران می باشد و به عنوان بهترین مارک جک درب پارکینگی ایرانی شناخته شده است که برای درب های با طول و وزن متفاوت به تولید می رسد .

جک پارکینگی از نظر شکل ظاهری بسیار شبیه به جک پارکینگی پروتکو که یک برند ایتالیایی است می باشد .

جک پروتکو به عنوان یک جک پارکینگی خارجی با قیمت بالایی در بازار به فروش می رسد اما با خرید جک پارکینگی سیماران دیگر لازم به پرداخت هزینه اضافی نمی باشد

چون کیفیت این محصول جک پارکینگی  به دلیل استفاده از استانداردهای بین المللی این قابلیت را دارد که با برندهای خارجی مقایسه شود .

جک پارکینگی سوزوکی

توانایی به حرکت در آوردن درب به وزن 400 کیلوگرم را دارد .این جک پیستونی چون از طول شفت بالایی برخوردار است در برابر فشار های ناگهانی مقاوم می باشد .

مدار کنترل ms1، قوی ترین مدار کنترل در ایران به شمار می رود.این جک طبق استاندارد IP54 تولید شده است و به همین علت قابلیت ضد آب بودن دارد . همچنین این جک پارکینگی برای خرید قابلیت ارتباط با سیستم کنترل تردد خودرویی را دارد.

برای خرید جک پارکینگی سوزوکی کلیک کنید

جک پارکینگی محک

می تواند هر لنگه درب تا 110 درجه باز کند . این محصول دارای سیستم خلاص کن دستی می باشد که می توان در زمان قطع برق از آن استفاده کرد.

این جک را می توان به خاطر داشتن ریموت کنترل از مسافت دور کنترل کرد .

بدین گونه در این جک امکان بسته شدن اتوماتیک درب پس از عبور از آن را دارد و همچنین می توان مدت توقف آن را بر روی دور تندو یا آهسته تنظیم کرد.

قیمت جک پارکینگی محک را می توانید در این صفحه ببینید

این جک برقی می تواند زمانی که بر سر راه خود مانعی وجود داشته باشد ، با به کار گیری سنسور مادون قرمز عملکرد معکوس را در دستور کار خود قرار دهد تا با مانع برخورد نکند.

جک پارکینگی ویرا مدل 400

جک پارکینگی ویرا یکی از بهترین انواع خرید جک پارکینگی می باشد که در کشور اسپانیا طراحی شده است و از برند های معروف در این زمینه است. این جک مناسب برای درب هایی تا وزن هر لنگه 400 کیلوگرم وتا طول 3 متر است و چون دارای کورس بالای 40 سانتی متری و زاویه باز شو 90 درجه می باشد، گزینه مناسبی برای استفاده مسکونی می باشد .

این جک به دلیل داشتن یک لایه اضافه آلمینیومی و شفت فولادی ضخیم و محکم ، عملکرد خوبی در دمای بالا و رفت و آمد بالا از خود نشان می دهد و دارای استحکام زیادی می باشد .

طراحی این محصول به گونه ای بوده که بسیار آهسته و بی سرو صدا بسته می شود و در هر نوع شرایط آب و هوایی مقاوم می باشد

جک پارکینگی الاروی 400

این مدل از جک پارکینگی ساخت ایران بوده و قابلیت 400 کیلوگرم برای هر بازو و توان جابجایی 2.5 متر برای هر لنگه را دارا می باشد .

کاملا نرم و بی صدا بوده و کورس این جک پارکینگی برای درب های محیط های مسکونی قابل استفاده می باشد .

یکی از قابلیت های فنی اصلی این محصول ، می توان به قفل شونده مقاوم دربرابرفشارمخالف اشاره کرد که این جک را بی نیاز از قفل برقی کرده است .

در آپارتمان های بزرگ و ساختمان های اداری پر تردد ، می توان از جک پارکینگی الاروی 400 استفاده کرد.

همچنین بازوهای الکترومکانیکی با به کارگیری موتور و گیربکس، شرایطی ایجاد کرده که می توان زمان حرکت و توقف بازوهای درب را تنظیم کرد.

این جک دارای مدار فرمان قدرتمند می باشد که از ویژگی تشخیص مانع برخوردار می باشد و این مدار فرمان با ولتاژ 220 کار می کند.

اگر  جک پارکینگی الاروی را پسند کرده اید ، از همین صفحه اقدام به خرید جک پارکینگی کنید.

جک پارکینگی BFT

خرید جک پارکینگی BFT توسط یک کمپانی ایتالیایی ارائه شده است و برای رفت و آمد های کم تا متوسط پیشنهاد می شود .به عنوان مثال در بهترین شرایط برای 40، 50 واحد می توان از سیستمهای الکترومکانیکی استفاده کرد.

بهترین گزینه برای مکان های پررفت و آمد استفاده از جک بازویی هیدرولیکی می باشد ،این بازوها به واسطه فشار روغن از قدرت زیاد و استهلاک پایینی برخوردارهستند .

در ادامه ویژگی های جک پارکینگی bft را به شما میگوییم.

ویژگی جک پارکینگی بی اف تی :

  • کارکرد بسیار نرم و روان
  • عدم نیاز به بازدید ماهانه یا فصلی به علت کارکرد با میکروسوییچ
  • سنسور تشخیص مانع و برگشت خودکار
  • پشتیبانی از برق اضطراری

جک پارکینگی پروتکو

این جک نیز یکی از قدرتمند ترین جک های ایتالیایی است. این جک قابل استفاده برای مکان هایی می باشد که امکان حرکت درب به صورت لولایی وجود ندارد و حرکت درب به شکل کشویی انجام می پذیرد.

این جک ها را می توان برای ورودی های مسکونی، صنعتی و تجاری استفاده کرد و حرکت درب به صورت لولایی یا بازویی صورت می گیرد.

برای خرید جک پارکینگی پروتکو کلیک کنید.

جک پارکینگی کالیپسو

این مدل جک هم از انواع جک های ایتالیایی است که به ایران وارد شده است.

هر لنگه از جک ها توانایی جا بجایی هر لنگه درب به عرض 4 متر و وزن 500 کیلو گرم را دارد.

آنچه باعث می شود که جک بتواند درب های عریض را جابه جا کند ، شفت 60 سانتی متری می باشد که می تواند درب هایی  به عرض بالای 4 متر در هر لنگه را جابه جا کند.

در طراحی خرید جک پارکینگی کالیپسو کلیدهایی در نظر گرفته شده است که در زمان قطع شدن برق میتوان از کلید ها استفاده کرد و درب را به صورت دستی باز و یا بسته کرد .

جک پارکینگی کالیپسو از قابلیت  نصب برق اضطراری برخوردار نمی باشد اما این یک نقطه ضعف به حساب نمی آید .

در این متن ما سعی کردیم بهترین جک های پارکینگی را به شما معرفی کنیم ، برای خرید جک پارکینگی از کیان کالا می توانید بر روی لینک صفحه جک مورد نظر کلیک کنید.

جک پارکینگی واکرا مدل لرا

این جک برقی ایرانی قابلیت جابجایی درب هایی به وزن هر کدام 400 کیلوگرم و طول هر کدام 5 متر را دارد.

این محصول با کیفیت دارای استاندارد ip44 نیز می باشد. خرید جک درب پارکینگی واکرا مدل لیتو یک محصول ایرانی قابل نصب بر روی انواع درب های تک لنگه و دو لنگه و مجهز به نمایشگر و امکان برنامه ریزی می باشد.

نصب سریع و آسان، یکی از ویژگی های جک وکرا مدل لرا است و مجهز به کلید آنلاک و امنیت بالا در سرقت می باشد.

جک پارکینگی واکرا مدل لیتو

 

خرید جک پارکینگی واکرا مدل لیتو ، برای درب های سبک و سنگین مناسب می باشد و این جک پارکینگی قابلیت جابه جایی هر لنگه 400 کیلوگرم به عرض 2.75 متر را دارد ، که با برق 220 ولت تامین می شود .

جک پارکینگی واکرا از گواهینامه IP44 برخوردار می باشد ، و این گواهینامه برای محصولاتی مورد استفاده قرار می گیرد که در برابر بارش باران و نفوذ گرد و غبار مقاوم هستند .

موتور جک پارکینگی واکرا مدل لیتو دارای توان 400-280 وات می باشد.

کمپانی واکرا ،سری لیتو را در 4 طرح مختلف با طول شفت های متفاوت طراحی کرده است که این 4 مدل شامل مدل های لیتو 600،500،400،300 می باشند .

برای درب های با عرض بیشتر از 3 متر ، مدل های با کورس بلندتر واکرا پیشنهاد می شود .

جک پارکینگی بازویی پرشین پاور

 

جک بازویی پرشین پاور 400 دارای موتور 220 ولتی است که در بالای جک قرار گرفته و توان خروجی آن 280 وات و جریان مصرفی آن 1.2 آمپر می باشد.

موتور این جک در بالای جک و رها کننده که از نوع آلن (آچاری) می باشد در جلوی جک قرار گرفته است.

جک بازویی پرشین پاور از نوع پیستونی بوده و پیستون به کار رفته در این جک از فولاد کروم واتر بوده و دارای کورس حرکتی 400 میلی متری نیز می باشد.

این جک قابلیت جابجایی درب هایی با حداکثر وزن 300 کیلوگرم در هر لنگه و حداکثر عرض 2.5 متر در هر لنگه را دارد و زاویه باز شدن این جک می تواند به حداکثر 110 درجه برسد.

جک پارکینگی میلان

 

خرید جک پارکینگی میلان یکی از محصولات شرکت میلان می باشد. جک پارکینگی میلان از نظر ظاهری بسیار شبیه به جک پروتکو ساخت ایتالیا است. جک میلان ساخت ایران است و در بازار کشور بسیار محبوب است.

این جک کیفیت خوبی دارد و دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد. جک پارکینگی میلان ضد آب و گرد و غبار و مناسب برای شرایط آب و هوایی ایران است.

بازوهای جک میلان برای هر اندام تا 350 کیلوگرم و طول 2.5 متر مناسب است.

توان موتور بازوی خرید جک پارکینگی میلان 280 وات معادل نیروی محرکه 2800 نیوتن و ولتاژ ورودی جک پارکینگی میلان ایرانی 220 ولت می باشد.

همچنین قدرت هر بازوی این جک 3000 نیوتن بوده و قابلیت باز شدن تا 110 درجه را دارد. که برای درهای بیرونی نیز مناسب است.

جک پارکینگی سهند

 

کیفیت بالای خرید جک پارکینگی سهند باعث شده که این جک ایرانی بتواند به سرعت جایگاه خود را در بین جک های درب پارکینگ باز کند و نظر مشتریان را به خود جلب کند.حساسیت در تولید قطعات این جک و حتی رنگ و بسته بندی زیبای ان این محصول را قابل رقابت با جک های پارکینگی خارجی کرده است. از مدار شناخته شده رامانا وچشمی های با کیفیت در این جک استفاده شده و بر روی تمامی قطعات این محصول لوگوی سهند درج شده است.

جک پارکینگی یال 

 

جک پارکینگی یال YAAL یکی از قوی ترین و مطمئن ترین درهای بازکن درهای گاراژ است که می توانید پیدا کنید. از مکانیسم کمربندی استفاده می کند ، که باعث کاهش قابل توجه سر و صدا در حین کار می شود.

همچنین جک پارکینگی یال دارای یک باتری پشتیبان است که عملکرد مستمر را در هنگام قطع برق تضمین می کند.

این دستگاه دارای ویژگی های بی سیم اصلی مانند کنترل تلفن هوشمند است ، اما ویژگی های پیشرفته تر مانند پشتیبانی از دستیار گوگل در پشت یک اشتراک قفل شده است.

خرید جک ها برقی پارکینگ  که امروزه به  جک برقی نوین و جدید شناخته می شود باعث شده که کار مردم در عبور از درب ها راحت شود .

با در نظر گرفتن ویژگی های منحصر به فرد جک ها در باز وبسته کردن درب ها ،آمادگی نصب در درب های تک لنگه ، و دولنگه با ابعاد ، وزن ، و میران تردد های مختلف دارند .

بدین گونه که با قرار گرفتن این جک ها در یک سمت درب های تک لنگه و در دوسمت درب های دولنگه عملیات باز و بسته شدن به آسانی انجام می شود .

جک های برقی درب ها شامل دو دسته هستند :

  • جک های الکترومکانیکی
  • جک های هیدرولیکی

جک های هیدرولیکی

این نوع جک ها برای درب های سنگین مکان های پر رفت و آمد مانند پارکینگ ادارات بسیار مناسب می باشد .برای بالابردن امنیت در درب های هیدرولیکی و روی هم قرار گرفتن لنگه ها از قفل برقی استفاده می شود .

از انجایی که نحوه عملکرد  این نوع درب ها با فشار هوا و روغن کار می باشد ، در نتیجه نیازمند تعمیر و نگهداری کمتری می باشد .

عمر مفید ایستفاده از این درب ها بین 10 تا 15 سال و گران تر از جک های الکترومکانیکی می باشد .

 

جک های الکترومکانیکی

این مدل جک ها برای درب های سبک مثل مکان های کم رفت و آمد یا ساختمان های مسکونی مناسب می باشد. علت محبوبیت این جک قیمت مناسب بودن ان می باشد و عمر مفید این جک ها 8 تا 10 سال است .

جک برقی پارکینگ مانند هر سیستمی شامل یکسری اجزا تشکیل دهنده می باشد ،که عبارتنداز :

ریموت کنترل، قطعات فلزی، چشمی، مرکز کنترل و چراغ های هشدار دهنده

جک برقی در درب ها وظیفه باز کردن درب به صورت اتوماتیک را دارد  و ویزگی خاص خود را دارند ، از جمله :

جک برقی که شامل حسگر و چشمی می باشد زمانی که مانعی در باز و بسته شدن درب وجو داشته باشد  تشخیص می دهد  و از برخورد درب به مانع خودداری می کند .

از دیگر ویژگی های  این نوع جک ، این است که با برق و انرژی الکتریکی کار می کند و د رموقعی که برق می رود باید به صورت دستی درب را باز و بسته کرد .

اجزای جک پارکینگی

جک بازویی : وظیفه جک بازویی  انتقال نیروی الکتریکی به مکانیکی یا هیدرولیکی می باشد .

مرکز کنترل : همانگونه که از اسمش مشخص است وظیفه فرمان برای باز و بسته شدن و توقف جک را برعهده دارد و در نهایت رابط بین ریموت کنترل و جک پارکینگ است .

فلاشر : در واقع پیام مرکز فرمان را با علائم هشداردهنده مثل چشمک زدن نشان میدهد.

ریموت کنترل : وسیله ای برای برقراری ارتباط بین کاربر با مرکز فرمان می باشد که بیشتر اوقات 2 ریموت کنترل در پکیج موجود است.

چشمی : به علت وجود سیستم مادون قرمز اگر عابر ،خودرو یا موانعی در مقابل چشمی حس شود ، از باز و بسته درب خودداری و از صدمه زدن درب به خودرو جلوگیری می کند .

در اینجا به شما چند مورد از انواع جک پارکینگی را معرفی میکنیم :

انواع خرید جک پارکینگی

جک های مختلفی با برند های ایرانی،چینی و ایتالیایی گرفته تا آلمان و اسپانیا با مشخصات کامل در بازار موجود است .

جک های پارکینگی سیماران ، شامل سه مدل 4S،4L،4P می باشند و از کیفیت مطلوب و بالا و خدمات پس از فروش مناسبی برخوردار هستند .

اگر بخواهیم از بین جک های پارکینگی ایرانی ، جکی را انتخاب کنیم  محصولات جک پارکینگی سیماران کنترل کیفی خوب و مناسبی نسبت به سایر موارد دارد و همین مورد باعث می شود در زمان نصب خرابی و مرجوعی دستگاه پایین بیاید.

جک فراز4S ، به طور کامل ساخت شرکت سیماران و یک برند ایرانی می باشد و در فراز 4P از بازویی های پروتکو ایتالیا و مدار فرمان ایرانی سیماراناستفاده می شود .

پس می توان بدون دغدغه و نگرانی ، خدمات و تعمیرات جک پارکینگی را به متخصصان شرکت سیماران واگذار کرد.

جک V2 مدل کالیسپو یک برند ایتالیایی می باشد و یکی از زیبا ترین و کاربردی ترین جک های پارکنیگی موجود در بازار می باشد .

این مدل یک جک پارکینگی شناخته شده می باشد و مدار فرمان جک V2 دارای تنظیمات و توانایی های زیاد  و بسیار حرفه ای می باشد .

در دسته جک های ارزان قیمت که هم کیفیت راضی کننده و هم قیمت مناسب دارد میتوان به محصولاتی نظیر : سوزوکی , میلان و… اشاره کرد .

مقایسه انواع خرید جک پارکینگی

جک پارکینگی سیماران

مزیت های مدار فرمان جک پارکینگی سیماران نسبت به جک پارکینگی پرتکو بیشتر است که می توان به چند نمونه از ان اشاره کرد :

به کارت قفل برقی برای برای اتصال به قفل برقی نیاز ندارد .

برای هر جک زمان باز و بسته شدن جداگانه ای در نظر گرفته شده است .

قابلیت فست کلوز دارد .

دارای تایم گذر پیاده یا نفر رو.

خرید جک پارکینگی فراز 4S

دو بازو با ظاهر تقریبا تکراری که در بسیاری از جک های ایرانی و ایتالیایی با این نمونه مواجه می شویم .

ظاهر این جک درب پارکینگ ایرانی بسیار شبیه به  مدلهای پروتکوبا برند ایتالیایی می باشد و سیستم خلاص کن این بازو ها به صورت سوئیچی هست تا بتواند در استفاده کننده اطمینان خاطر ایجاد کند .

مدار کنترل جک سیماران تمام قابلیت های یک مدار کنترل تمام عیار و همه کاره را دارا می باشد. با مدار Q70 فراز می توان برای هر لنگه درب یک زمان باز و بسته شدن مجزا در نظر گرفت  و به آن خروجی قفل برقی بدون نیاز به کیت قفل برقی،زیاد شده  است.

قابلیت هایی که باعث شده است جک پارکینگی سیماران از یک محصول عادی به یک محصول برتر تبدیل شود می توان به فست کلوز، سنسور برخورد با مانع اشاره کرد .

اگر بخواهیم از نظر دی سی ای به ظاهر و کارایی  فراز 4S سیماران از 10 نمره بدهیم ،نمره 7 به آن تعلق می گیرد و علت کم کردن نمره این است که دارای ظاهری معمولی و تکراری و مثل سایر جک های پارکینگی می باشد .

اگر بخواهیم به نقاط ضعف  فراز 4S سیماران اشاره کنیم ، میتوان قیمت بالای این محصول را در نظر گرفت .

کنترل کیفیت و عدم خرابی :

خیلی کم پیش می آید که جک پارکینگی فراز سیماران در موقع نصب دچار مشکل شود . مدار کنترل و بازوها فراز S4 از کنترل کیفیت دارای کیفیت بالایی هستند که این موضوع نشان دهنده قدرت شرکت سیماران در این بخش می باشد .

تجربه ثابت کرده است خرید جک درب پارکینگ ایرانی سیماران بعد از نصب کمتر دچار خرابی می شود  و می توان از کارکرد طولانی و بدون ایراد آن اطمینان حاصل کرد .

جک پارکینگی سوزوکی Sz400

خرید جک پارکینگی سوزوکی Sz400 از لحاظ ظاهری بسیار شبیه به فراز سیماران می باشد . این بازوها تکراری و کلید خلاص کن آلنی هشت گوش استفاده می شود. که این مورد از لحاظ ایجاد امنیت می تواند کمی نگران کننده باشد .

کارکرد جک ها آهسته و بدون سر وصدا می باشد و در دور دوم به درستی عمل می کند . مدار کنترل این جک پارکینگی برای خرید از نوع رز می باشد که برای درب اتوماتیک دارای بالاترین قابلیت است .

زمان باز و بسته شدن درب ها به صورت ثانیه ای می باشد و از قابلیت های بارز مدار رز سوزوکی می توان به : فست کلوز، کلاج باز شدن و بسته شدن نرم اشاره کرد .

کنترل کیفیت و عدم خرابی

اگر سوزوکی واحد کنترل کیفیت خوبی داشت میتوانست به پرفروش ترین جک پارکینگی برای خرید تبدیل شود .آمار خراب شدن جک پارکینگی سوزوکی بعد از باز کردن جعبه نسبت به سایر درب های کنترلی بسیار بیشتر می باشد .

ویژگی های مرکز کنترل جک بازویی سوزوکی

هر بازو به یک موتور تک فاز با ولتاژ 220 ولت مجهز می باشد .

قدرت موتور و زمان عملکرد توسط پتانسیومتر تنظیم می شود .

برنامه ریزی عملکرد موتور توسط منو بسیار منظم و منعطف دیجیتالی انجام می شود .

شامل سیستم خلاص کن می باشد .

عملکرد ترمینال کلید فشاری شبیه به ریموت کنترل می باشد .

ورودی ها و خروجی ها توسط صفحه نمایشکر و LED  کنترل می باشد .

جک پارکینگی یال مدل X2

خرید جک پارکینگی ایرانی یال توانست در بین رقبا با ظاهری متفاوت به بازار عرضه شود . بازوهای یال X2 شبیه به جک پارکینگی پروتکو مدل ACE می باشد.محل مناسبی برای خلاص کن جکها در نظر گرفته شده و از نوع سوئیچی می باشد از این جهت می توان گفت امنیت ساختمان تامین شده است .

احتمالا بزرگترین ایراد این جک ها صدای تولید شده از آن می باشد که ما قبلا در مدل ایتالیایی ACE پروتکو نیز مشاهده کرده بودیم.

به نظر می رسد که صدا جزو ساختار این بازو ها می باشد که دور از انتظار می باشد راه حل خاصی برای بیصدا کردن آن وجود داشته باشد .

این صدا بلند و آزاردهنده نمی باشد اما نسبت به دو جک سوزوکی و فراز کمی بلند تر می باشد . شرکت یال دارای برد مخصوص به خود می باشد . این برد یکی از بی نقص ترین و کاربردی ترین برد خرید جک پارکینگی ایرانی محسوب می شود .

قابلیت هایاین مدار کنترل شامل :  فست کلوز، تایم باز و بسته شدن جداگانه، بسته شدن اضطراری درب می باشد .

کنترل کیفیت و عدم خرابی

می توانید با خیال راحت جعبه جک یال را باز کنید بدون اینکه قطعه ای دچار مشکل یا خرابی باشد و این مورد نشان دهنده بالا بودن کنترل کیفیت محصولات یال می باشد . بیشتر آسیب هایی که ما در جک پارکینگی ایرانی یال دیده ایم مربوط  به برخورد خودرو با درب و شکستگی بازو بوده است.

اگر بخواهیم این سه نوع جک پارکینگی را مقایسه کنیم :

خرید جک پارکینگی سیماران به عنوان بهترین و مطمعن ترین جک پارکینگی شناخته شده است .

جک پارکینگی یال دارای کیفیت بالا و قیمت مناسبی می باشو و در رده دوم قرار می گیرد .

و یکی از پرفروش ترین درب های کنترلی در ایران که در رده سوم قرار می گیرد ، می توان جک پارکینگی سوزوکی را معرفی کرد .

 معرفی بهترین جک پارکینگی

جک پارکینگی یال به عنوان بهترین خرید جک پارکینگی ایرانی معرفی شده است . با دریافت گواهینامه ها و استاندارهای ضروری در کیفیت و عملکرد محصولات باعث شد که به پرفروش ترین جک پارکینگی تبدیل شود .

خصوصیات جک پارکینگی یال

سازگار با انواع شرایط اب و هوایی تمامی مناطق ایران (مناطق سردسیر و گرمسیر )

غیر قابل نفوذ در برابر آب و گرد و غبار

قدرت موتور این جک ، 220 ولت می باشد.

امکان جا به جایی هر لنگه درب با وزن 350 کیلو گرم

قابلیت باز کردن درب با عرض 4 متر

شامل تابلو فرمان با برنامه های جامع و کامل

جک پارکینگی یال به عنوان یک جک بازویی  شناخته می شود که شامل دو مدل X2  و X1 می باشد . در مدل X1 طول کورس جک 40 ساتی متر می باشد و به این معنی است که برای درب های با وزن و عرض بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد .

در مدل X2  ، طول شفت 30 سلنتی متر است و می تواند درب را تا 120 درجه باز کند که در مدت زمان 17 ثانیه باز و بسته می شود .این مدل برای درب های دو لنگه مورد استفاده قرار می گیرد .

کابرد خرید جک پارکینگی یال

بیشترین کاربرد این جک ها در مجتمع های مسکونی می باشد . مدل X2 تنها قابلیت 10 بار باز و بسته شدن در ساعت رو دارد و برای استفاده در مکان های عمومی مناسب نمی باشد .

به چه علت جک پارکینگی یال را انتخاب کنیم ؟

نسبت به رقبا کیفیت مطلوب و با توجه به امکاناتی که دارد دارای قیمت پایین تری می باشد .

گارانتی این مدل 36 ماهه می باشد و تا 10 سال برای مشتریان خدمات پس از فروش دارند .

قابلیت تنظیم کردن درب از یک تا 99 ثانیه را دارد .

فراهم اوردن شرایط نصب خروجی مجزا برای قفل درب .

قابلیت تنظیم سرعت برای هر لنگه درب .

بعد از عبور خودرو از جلوی چشمی درب ، درب به سرعت بسته می شود .

هنگامی که چشکی خراب شود درب به صورت اضطراری بسته می شود .

این امکان را می دهد که هر لنگه درب در هر نیک ثانیه  باز و بسته شود .

خرید جک پارکینگی V2

از پرطرفدارترین جک ها در دنیا محسوب می شود . به علت کیفیت بالا و طراحی منحصر بفرد در دسته پرفروش ترین جک های پارکینگی قرار گرفته است .

نحوه تشخیص جک V2 اصل از تقلبی

2 راه وجود دارد : حک شدن برند وی تو بر روی جک ، خلاص کن اصلی شش ضلعی و برای تقلبی به صورت چهارضلعی می باشد. 

مراحل نصب جک پارکینگ کالیپسو وی تو:

نصب کردن یک پایه سیمانی با فاصله 40 تا 50 میلی متری از زمین بر روی صفحه فلزی .

بر روی مانیتور دو لوله کابل قرار دارد که وظیفه آن حفاظت از کاتال ایجاد شده می باشد .این کانال ها توسط دو لنگه کنار دریچه ثابت می شوند .

استفاده از مهره های تعبیه شده برای نصب موتور روی صفحه مانیتور .

اگر درب به صورت ریلی باشد می تونید موتور را آزاد کنید و بعد از باز کردن درب ، قطعات را بر روی نصب کنید .

قیمت جک درب پارکینگ – مزایای جک پارکینگ کالیپسو وی تو :

قابلیت استفاده در انواع شرایط آب و هوایی

آهسته و بدون صدا

با توجه به کیفیت بالا دارای قیمت مناسبی می باشد .

شامل سنسور تشخیص مانع

خرید جک درب پارکینگ میلان

این جک علاوه بر کیفیت مطلوب و مناسب ،کاربری آن بسیار آسان می باشد. از لحاظ ظاهری شبیه به جک پارکینگی پرتکو ایتالیایی می باشد.

شامل فلاشر با ولتاژ 220 ولت و در سه کورس 34.5 و 44.5 و 54.5 به بازار عرضه می گردد.

مدار فرمان جک میلان

این جک ارز لحاظ ظاهری شباهت زیادی به پروتکو ایتالیا دارد و تا به امروز توانسته جایگاه خوبی برای خود بین مشتریان پیدا کند.

برد مدار فرمان این جک با همه عملکرد های درب اتوماتیک متناسب است و  این معنی را می دهد که درب را به شکل تک لنگه و دولنگه باز می کند.

همیطور به سیستم زماندهی دقیق مجهز می باشد و به راحتی تنظیم و نصب می گردد.

سیستم تشخیص مانع جک میلان

این جک دارای چشمی فتوسل است که این قابلیت از برخورد به مانع مانند خودرو ، یا انسان جلوگیری  می کند .

خلاص کن جک میلان

بدنه و بازوی جک میلان مقاوم است و در برابر فشارهای مخالف مقاومت می کند . برخلاف سایر جک های پارکینگی نیازمند برد مل برای قفل برقی نیست .

جک میلان برای درب های با وزن 350 کیلو گرم  و طول 3.50 متر مناسب می باشد . مورد استفاده این جک ها برای درب های با اندازه متوسط و معمولی می باشد .

خرید انواع جک های پارکینگی  شامل جک بازویی و ریلی هستند . بسته به نوع درب ، وزن  ، عرض درب ها  و با توجه به برند و انواع مدلها  ،نوع جک برقی تغییر می کند .

اننواع جک پارکینگی علائه بر این که از نظر کیفیت و قیمت با هم متفاوت هستند ، برای هر کدام کاربرد شخصی ای در نظر گرفته شده است .

ممنون که تا پایان مقاله قیمت جک درب پارکینگ همراه ما بودید.