اگر به دنبال بهترین دوربین مداربسته برای منزل هستید در این مقاله با ما همراه باشید تا با بهترین برند ها و مدل ها آشنا شوید.

در ابتدا بهتر است بدانید برای چه نقاطی از منزل بایستی نسبت به نصب دوربین اقدام نمایید. تشخیص این نقاط را می توانید به کارشناسان نصب دوربین مداربسته واگذار کنید و از جمله افراد با تجربه در این زمینه میتوان کارشناسان گروه مهندسی کیان را معرفی کرد.

بعد از ارزیابی مکان هایی که به منظور نصب دوربین مداربسته در منزل مناسب هستند باید دوربین خود را برگزینید.

بهترین دوربین مداربسته برای منزل علاوه بر دوام و کیفیت باید دارای قیمت مناسبی نیز باشد. می توانید برای خرید دوربین مدار بسته به صورت آنلاین با بهترین قیمت ها به این صفحه از کیان کالا مراجعه کنید.

دوربین های هوشمند و حرفه ای مسلما گزینه مناسبی برای به کار بردن در منازل نمی باشند. زیرا دارای ویژگی هایی هستندکه کاربرد چندانی در منزل ندارند؛ بر این اساس خرید این نوع دوربین ها برای شما ضرر و زیان به همراه خواهد داشت.

در صورت خرید دوربین غیر کاربردی، اینگونه است که بابت چیزی هزینه کرده اید که کارایی برای شما نداشته است. علاوه بر آن به منظور نگهداری، تعمیر آنها نیز باید هزینه های بالایی پرداخت نمایید.

بهترین دوربین مداربسته برای منزل باید چه قابلیت هایی داشته باشد؟

 

بهترین دوربین مداربسته برای منزل باید چه قابلیت هایی داشته باشد؟

ویژگی های دوربین با توجه به نقطه تعیین شده به منظور نصب، متفاوت است. برای نمونه دوربین های دام و تورت می توانند از بهترین انتخاب ها برای محیط های داخلی منزل محسوب شوند.

دوربین های بولت را می توان برای فضاهای بیرونی ساختمان، پارکینگ و حیاط مورد استفاده قرار داد.

از پرفروش ترین دوربین های مداربسته در جهان برای منزل و محیط هایی با این شرایط می توان به دوربین مداربسته با لنز ثابت اشاره کرد.

بزرگنمایی در کاربری هایی نظیر نظارت بر منزل احتیاج می شود. با این حال اگر نیاز به زوم دارید انتخاب شما می تواند دوربین های با لنز متغیر یا وریفوکال باشد.

لنزهای واید مانند 2.8mm به منظور تحت پوشش قرار دادن فضایی در حدود 90 تا 100 درجه ازز عملکرد خوبی برخوردار است.

چنانچه محدوده دید دوربین قرار است کمتر از این باشد نظیر فضای سالن های باریک و راهروها از دوربین با لنزهای 4 و 6 میلیمتر به کارگیری نمایید.

مناسب ترین وضوح برای دوربین مداربسته منزل 2و 3 مگاپیکسل است. چرا که به اندازه کافی تصاویر از کیفیت مناسبی برخوردار می باشد و جزئیات مورد نیاز ارائه و ثبت می شود.

همینوطر اگر جزئیات بیشتری برایتان دارای اهمیت است، از دوربین هایی با مگاپیکسل بالاتر انتخاب کنید.

قیمت این دوربین ها در مقایسه با دوربین های 2و 3 مگاپیکسل کمی بیشتر است؛ بنابراین در صورتی که نیازی ندارید هزینه بیشتری را برای خود به وجود نیاورید.

دید در شب دوربین مداربسته از ویژگی هایی محسوب می شود که قرار است در تاریکی و شب نیز تصویر را در اختیار شما قرار دهند.

علاوه بر دید در شب های سیاه و سفید، دید در شب های رنگی با فناوری های مختلف نیز وجود دارند که دارای قیمت بالاتری می باشند.

برند دوربین مداربسته مناسب برای نصب در منزل

برند دوربین مداربسته مناسب برای نصب در منزل

از عوامل اساسی و تعیین کننده به منظور انتخاب بهترین دوربین مداربسته برای منزل و کارخانه، سازنده یا همان برند دوربین است.

در بازار ایران برند های گوناگونی از دوربین های مداربسته مشغول به فعالیت می باشند. با این وجود برندهای چینی سهم عمده ای از بازار ایران در دوربین های مداربسته و تجهیزات جانبی را از آن خود کرده اند.

حفظ کیفیت با ارائه قیمتی مناسب از دغدغه های مشتریان دوربین مداربسته به ویژه برای منزل است. یکی از قدرتمندترین شرکت های دوربین مداربسته در جهان، برند هایک ویژن است. خوب است بدانید که گروه مهندسی کیان ارائه دهنده این دوربین های مداربسته با گارانتی 28 ماهه ماد طلایی می باشند.

این سازنده دوربین مداربسته در چین با استراتژی قیمت مناسب دوربین مداربسته و بالا بودن تنوع محصولات، موفق شده است در ایران و جهان  سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص دهد.

بعد از هایک ویژن، هایلوک زیر مجموعه هایک ویژن است که از لحاظ قیمتی بسیار مناسب تراست. این برند و زیر مجموعه آن به طور معمول از طول عمر و گارانتی بسیار مناسبی برخوردار می باشند و برای نصب در منازل گزینه ویژه ای به حساب می آیند.

برندهای دیگری همچون یونی ویو، ویوتک، اکسیس،Dahua، بوش و…نیز در بازار موجود هستند که از جهت قیمت صرفه اقتصادی ندارند.

البته به تازگی برند یونی ویو مجموعه محصولات جدیدی را با برند یونی آرک به بازار ارائه کرده است. این برند با وجود این که فقط سیستم های آی پی را ارائه کرده است اما قیمت بسیار اقتصادی در مقایسه با برند مادر، یونی ویو دارد.

کدام سیستم بهترین دوربین مداربسته برای منزل است؟

بهترین سیستم دوربین مداربسته برای منزل

هایک ویژن دوربین های مداربسته خود را با دو دسته بندی کلی دوربین های مداربسته (توربو) و دوربین های مداربسته شبکه (آی پی) طراحی کرده است.

مورد استفاده قرار دادن دوربین های آنالوگ در منازل پرطرفدارتر است. به علت مقرون به صرفه بودن این دوربین ها و عدم دشواری در نصب آن ها انتخاب مناسب تری برای منزل به حساب می آیند.

از پر طرفدارترین دوربین های مداربسته مناسب منزل، دوربین های دام و بولت هستند. همینطور منطقی است که دوربین های شبکه با هزینه تقریبا دو تا سه برابری برای کاربری منزل که نیازی به کیفیت بسیار بالای تصویر و قابلیت های خاص ندارد، به کار گرفته نشود.

در یکسری مواقع دوربین های تحت شبکه می تواند گزینه مناسب تری باشند. به عنوان نمونه به کارگیری از دوربین های لامپی به منظور جلوگیری از سرقت خود دوربین و یا دوربین های بی سیم که در هر دو این ها نصب بسیار ساده است.

هر چند این دوربین ها عملکرد ضعیف تری در مقایسه با دوربین های آنالوگ دارند. نویزپذیری و محدودیت در برد ارسال سیگنال های تصویر و… از ضعف های این دوربین به شمار می رود.

از همراهی شما عزیزان تا پایان محتوا بهترین دوربین مداربسته برای منزل در سایت گروه مهندسی کیان متشکریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.