اگر می خواهید با بهترین درب اتوماتیک پارکینگ آشنا شوید، مطالعه ی این مقاله از کیان کالا را از دست ندهید. در این مقاله با بهترین برند ها و مدل ها آشنا خواهید شد.

چنانچه بخواهیم در مورد بهترین برند جک های درب اتوماتیک ایرانی تحقیق کنیم، درمی یابیم که در میان محصولات ایرانی، برند ها و مارک های متنوعی را می توان مشاهده کرد که هر کدام از آن ها از ویژگی های مخصوصو به خود برخوردار هستند و متنوع بودن این جک برقی درب پارکینگ با برند های ایرانی و خارجی، دست خریداران را برای تهیه یک تولید داخلی و یا خارجی باز نگه داشته است.

د رصورتی که بخواهیم به طور خلاصه بین جک پارکینگی ایرانی موجود در بازار یک مقایسه انجام بدهیم ، از بین برند های پرطرفدار و پیشرفته ایرانی، می توانیم برند های سیماران و یال را به عنوان دو برند مشهور در تولید جک های ایرانی معرفی کرد.

بهترین درب اتوماتیک پارکینگ

انتخاب بهترین درب اتوماتیک پارکینگ

برای اینکه بتوانیم مناسب ترین درب اتوماتیک را برای شرکت و یا منزل خودمان را انتخاب کنیم، باید با برند های ایرانی و خارجی آشنا شویم و از بین آن ها انتخاب کنیم. در ادامه با بهترین برند های درب اتوماتیک پارکینگ ایرانی آشنا می شوید.

می توانید برای خرید درب اتوماتیک به صورت آنلاین از کیان کالا به این صفحه مراجعه کنید.

 

بهترین درب اتوماتیک پارکینگ ایرانی

تعدادی از پرفروش ترین و با کیفیت ترین جک های پارکینگ ایرانی:

1. سیماران

شرکت ایرانی سیماران از سابقه درخشانی در واردات جک درب اتوماتیک ایتالیایی  با برند پروتکو برخوردار است و با بهره گیری از این مدل ها موفق شده به تدریج دست به تولید جک های درب اتوماتیک تماما ایرانی بزند.

این شرکت توانسته است که تا کنون چهار مدل از بهترین جک درب اتوماتیک ایرانی را به تولید برساند که در میان این چهار مدل شناخته شده ترین آن ها که در مقایسه با بقیه از قیمت بالایی هم برخوردار است، از بازوی پروتکو ایتالیا بهرمند شده است که به علت های مختلفی از جمله دشواری در واردات قطعات خارجی، در حال حاضر به تولید نمی رسد.

سه مدل دیگر جک پارکینگی سیماران که این شرکت اقدام به تولید و عرضه آن ها کرده است، تنها در یک قطعه تفاوت دارند و آن هم بازوی آن ها است.

2. میلان

یکی دیگر از بهترین درب اتوماتیک پارکینگ ایرانی که به بازار ارئه می شود و از کیفیت و محبوبیت بالایی برخوردار است، جک پارکینگی میلان نام دارد که در ابتدای تولید و عرضه در بازار که به علت این که نام ایتالیایی و شباهتی به جک پارکینگی پروتکو دارد، به عنوان یک محصول خارجی شناخته می شد ولی به مرور زمان با کیفیت مطلوب و قیمت مناسبی که داشت موفق شد توجه بسیاری را به خود جلب کند.

3. برند بتا

شرکت بتا در قسمت تولید جک پارکینگ موفق عمل کرده و با واردات و ارائه قطعات و خدمات پس از فروش عالی توانسته است برای خود اعتبار مناسبی در بازار ایران به دست آورد.

بتا با ارائه چندین مدل جک ریلی، جک دو لنگه درب پارکینگ، موفق شده است که مشتریان وفادار برای خود پیدا کند. جک ریلی بتا بسیار قدرتمند و با کیفیت می باشد و در قسمت جک برقی دو لنگه نیز جک بتا را می توان به عنوان نمونه بسیار پرقدرت و با کیفیت معرفی کرد.

4. برند تابا

کمپانی تابا نامی معتبر و شناخته شده ای است که با کیفیت خود ، تلاش کرده است در بازار جایگاه مناسبی به دست آورد. محصولات شرکت تابا کیفیتی برابر با محصولات خارجی و چه بسا بهتر دارند. جک تابا به عنوان یکی از با کیفیت ترین و مناسب قیمت ترین محصولات درب اتوماتیک ایرانی مطرح می شود.

5. برند یوتاب

برند یوتاب جزو بهترین درب اتوماتیک پارکینگ

این شرکت در حوزه تولید جک درب پارکینگ نیز از نام و آوازه ای خوش درمیان جک های پارکینگی ایرانی برخوردار است.

6. جک درب پارکینگ پرشین پاور

شرکت پرشین پاور از سابقه بسیار زیادی در زمینه طراحی و تولید الکتروموتورهای خانگی و صنعتی برخوردار است. پرشین پاور با توجه به تجربه ی تولید الکتروموتور و مورد استفاده قرار دادن کادر مجرب در زمینه های مهندسی مکانیک، مهندسی متالورژی، مهندسی الکترونیک و مهندسی صنایع، اقدام به طراحی و تولید سیستم درب های اتوماتیک از سال ۹۰ نمود.

این شرکت با اقدامی جسورانه، همه طراحی ها را بر اساس اقلیم ایران انجام داده و هیچ گونه کپی بردار ی از نمونه های خارجی نکرده است و می تواند یکی از جدی ترین گزینه ها برای انتخاب بهترین درب اتوماتیک پارکینگ باشد.

7. برند یال

گوناگونی و قیمت جک یال برای انواع درب های ریلی ، دو لنگه و تک لنگه رده قیمت میانه را در بین محصولات درب اتوماتیک پارکینگ به خود اختصاص داده است و این قیمت در کنار کاربرد و کیفیت و از همه مهمتر گارانتی و خدمات پس از فروش انتخابی صحیح برای خرید درب پارکینگ می باشد.

برند های سیماران و یال ، این دو شرکت از لحاظ کیفیت کالای خود و برخورداری از گارانتی و خدمات محصولات خود تقریبا با محصولات مشابه خارجی برابری می کنند و این موضوع یکی از علت های موفقیت این دو برند ایرانی شده است.

البته هرکدام از این دو برند نیز مانند سایر برند ها محصولات خود را در نوع و دسته های متفاوتی به بازار ارائه می کنند که بین این محصولات آن ها هم از نظر سطح کیفیت و قیمت تفاوت هایی وجود دارد.

مقایسه درب اتوماتیک ایرانی و خارجی

مقایسه درب اتوماتیک ایرانی و خارجی

علت اساسی به منظور انتخاب یک جک به وسیله اغلب افراد، مقدار هزینه پرداختی است. قیمت انواع مختلف جک بر اساس نوع برند و کارایی آنها با یکدیگر تفاوت هایی دارد.

 

خوب است بدانید که جک درب پارکینگ دارای انواع خارجی و ایرانی بوده و قیمت جک های خارجی  نسبت به جک های داخلی بیشتر است؛ زیرا از خارج از کشور وارد می شود و قیمت آن ارتباط مستقیمی با قیمت دلار دارد.

جک های خارجی از کیفیت بالایی در تولید و عملکرد  برخوردار است در مقایسه با جک درب پارکینگ ایرانی. جک های ایتالیایی و آلمانی دارای کیفیت مناسبی می باشند و در اصل از لحاظ سرویس و نگهداری جای نگرانی از بابت آنها وجود ندارد.

تعدادی از این برندها خارجی به شرح زیر می باشد:

جک درب اتوماتیک فک FAAC، جک درب اتوماتیک وی تو کالیپسو V2، بتا Beta، نایس Nice، جک پروتکو Proteco و جک جنیوس و مدلهای دیگر.

به طور معمول برای درب پارکینگ تک لنگه از جک هایی با توان بالا استفاده می شود ولی برای درب های دو لنگه امکان استفاده از جک های با توان استاندارد فراهم می باشد که برای این مدل درب ها استفاده از جک های پارکینگی ایرانی گزینه مناسبی می باشد.

به منظور تهیه انواع جک های پارکینگی ایرانی با کیفیت می توانید به گروه مهندسی کیان مراجعه کرده و با راهنمایی کارشناسان با تجربه این مجموعه بهترین درب اتوماتیک پارکینگ را تهیه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.